Link.TL Nedir?

Bildiğiniz gibi internetten para kazanma yolları son yıllarda oldukça fazlalaştı. Bu yolların başını ise link kısaltma siteleri çekiyor. Link.TL ise bu konudaki en popüler link kısaltma sitesi denilebilir.

Link.TL sitesi masaüstü 1000 tıklamaya 12 TL, mobil 1000 tıklamaya ise 13,50 TL vermekte. Sosyal medya hesaplarınızda, internet sitenizde, kısacası link paylaştığınız herhangi bir platformda Link.TL‘yi kullanabilirsiniz. Paylaşacağınız linkleri kısaltabilir, ardından her tıklama başına kazanç elde edebilirsiniz.

Ayrıca Link.TL sadece tıklama başına para veren siteler kategorisinde değil. Sitenin size sunduğu bir seçenek daha var; reklam gösterimi. Eğer bir siteniz varsa ve reklam göstermiyor/gösteremiyorsanız Link.TL sitesini kullanarak sitenizde reklam göstermeniz mümkün. Flash ve Pop-up reklam seçenekleri ve tatmin edici ödeme seçenekleriyle Link.TL bu konuda en önemli sitelerden birisi konumunda.

Link.TL ödemeleri ne zaman yapılır diye soracak olursanız, ödemeler her ayın 7’sinde yapılıyor. 

Link.TL ödemeleri nereden yapılıyor diye soracak olursanız da, ödemeler PayPal ve Papara üzerinden yapılıyor. Minimum 20 TL’ye ulaşınca ödeme talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.