Knight Online Pazar ve Takas Kısıtlamasını Kaldırmak

Knight Online‘da yeni veya çok eski bir hesabınız varsa pazar açamayacak, pazarlara erişemeyecek ve diğer oyuncularla takas yapamayacaksınız. Böylece oyunun en önemli iki özelliğini, takas ve pazar özelliğini kullanmayacaksınız. Peki bu sorunu nasıl aşabilirsiniz?

Knight Online trade açma ise oldukça basit. Knight Online‘da pazar ve takas kısıtlamasını kaldırmak için öncelikle hesabınızda en az 5 NPoints (Knight Cash) olması gerekmektedir. Hesabınızda hiç NPoints yoksa resmi Knight Online bayileri üzerinden en az 400 NPoints satın alabilirsiniz.

Knight Online pazar açmak için gereken 5 NPoints’e sahipseniz, yapmanız gereken çok kısa bir işlem var. NTTGame’in, yani Knight Online‘ın resmi sitesine gidin ve hesabınıza giriş yapın. (Herhangi bir probleme karşı resmi sitenin bağlantısını veremiyorum fakat arama yaparak kolayca bulabilirsiniz.). Resmi siteye giriş yaptıktan sonra “Account > Game Services > SMS Verification” yolunu takip edin. Ardından telefon numaranızı yazacak, onay kodu isteyecek ve telefonunuza gelen onay kodunu siteye girdikten sonra telefonunuz onaylanacaktır. Telefonunuz onaylandıktan sonra hesabınızdan 5 NPoints kesilecek ve takas ile pazar kısıtlamanız kaldırılacaktır.

Bu yazımızda Knight Online trade açma, Knight Online sms onayı nasıl yapılır, Knight Online pazar açamıyorum, Knight Online takas yapamıyorum gibi sorulara ve sorunlara yanıt verdik. Umarım yazı işinize yaramıştır. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.