Eleq Bilgi Yarışması Nedir?

Hadi ve Oyna Kazan yarışmaları sonrasında diğer birçok küçük yarışma da ortaya çıktı. 

Diğer tüm canlı bilgi yarışmalarıyla neredeyse birebir aynı temaya sahip olan Eleq hakkında size farklı bir şey söyleyemiyorum. Çünkü canlı bilgi yarışmaları birbirinden sadece isimleri ve sunucuları sayesinde ayrılıyorlar. Onun dışında tüm yapılanlar birebir aynı.

Eleq söylenene göre Türk Telekom tarafından desteklenen bir uygulama. Bu rakipleriyle yarışma şansı çok daha yüksek. Eleq para çekme konusunda biraz canınızı sıkabilir çünkü Hadi‘de 20, Oyna Kazan‘da 30 TL olan para çekme alt limiti Eleq uygulamasında tam 50 TL. Sürekli dağıtılan jokerler ile yarışmalarda jokersiz kalmanız ihtimal dahilinde bile görünmüyor Eleq‘de.

Eleq kısa süre önce bir bakıma girdi ve artık daha güncel bir şekilde karşınızda. Eleq normal zamanlarda günde 1 yarışma yapıyordu ve çok fazla popüler olmadığı için yarışma başına 1 liradan fazla kazanmanız çok olasıydı. Fakat gün geçtikçe canlı bilgi yarışmaları popüler oluyor ve kullanıcı sayıları artıyor. Maalesef kullanıcı sayılarına eş olarak ödül sayıları da o hızla artırılmıyor.

Eleq‘i indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bol şans!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.