Border Defense War Nedir?

Merhaba, bugün Knight Online isimli MMORPG oyununda bulunan Border Defense War veya kısa haliyle BDW etkinliğinden bahsedeceğiz.

Sırasıyla; nasıl girilir, detaylı bilgiler nelerdir, ödüller ve diğer ekstra bilgilerden konuşacağız.

Border Defense War etkinliğine nasıl girilir

BDW’ye girmek için tıpkı Chaos etkinliği gibi yukarıda çıkan küçük pencerede Join/Katıl tuşuna basmalısınız. 

Border Defense War hakkında

Gün içindeki tüm Border Defense War etkinliklerine girebilirsiniz. Etkinlik takviminden BDW saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. BDW level sınırı ise en düşük 20 ve en yüksek 80’dir. Eğer 20. seviyeden aşağıda veya 80. seviyeden yukarıda iseniz etkinliğe katılamazsınız.

Her iki ırktan 8’er kişi olmak üzere toplamda 16 oyuncu vardır. Etkinlik 30 dakika sürmektedir ve partiler otomatik kurulmaktadır. Yetenek kısıtlaması veya etkinliğe özel yetenekler yoktur. Kendi yeteneklerinizi (skilllerinizi) kullanmanız mümkündür. Öldükten sonra tekrar dirilebilir ve savaşmaya devam edebilirsiniz. Ölür ve dirilmeden önce birkaç saniye zaman geçirirseniz etkinlikten atılırsınız. Etkinlikteki skorunuzu artırmak ve puan kazanmak için rakiplerinizi öldürmeli ve Altar isimli taşı kırmalısınız.

Border Defense War nasıl kazanılır

Kazanmak için üç şart vardır. 
Bunlardan birincisi; rakipteki tüm oyuncuların etkinlikten atılması ile etkinliği kazanırsınız.
İkincisi; 600 puana erişen ilk takımsanız, kazanırsınız.
Üçüncüsü; 30 dakikalık süre dolduktan sonra en yüksek puana sahip takımsanız, kazanırsınız.

Border Defense War ödülleri

Ödül olarak Abyss Gem veya Red Treasure Chest verilmektedir. Bu ödüller seviyenize göre farklılık göstermektedir. Ayrıca kazanan tarafa seviyeye bakılmaksızın Certificate of Victory eşyası verilir.

Border Defense War hakkında diğer bilgiler

Belirli bir seviyenin üstünde, rakiplerinizi öldürdükten sonra millet puanı (np) kazanırsınız. Ayrıca her seviyede, rakibinizi öldürdükten sonra 2 skor kazanırsınız. Altar’ı yok eden oyuncu yavaşlar ve Altar’ı ait olduğu yere götürene kadar yavaşlamaya devam eder. Eğer Altar’ı yok eder ve bölgenize götürmeyi başarırsanız bu size 80 puan kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.