YouTube Premium Nedir?

Merhaba, bugün son zamanlarda sıkça konuşulan YouTube Premium‘u konuşacağız.

Birkaç aydır yurt dışında kullanımda olan YouTube Premium, Türkiye’ye de sonuna geldi. YouTube Premium nedir diyorsanız, kısaca özetleyelim. Artık YouTube reklamlarını görmeyecek, videoları arka planda oynatabilecek, istediğiniz videoları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilecek ve en önemlisi YouTube‘a özel içerikleri izleme fırsatınız olacak.

YouTube Premium, yanında YouTube Music ile birlikte geliyor. YouTube Music nedirYouTube Music ne işe yarar sorularının cevabı ise şöyle; YouTube Music, en çok bildiğiniz müzik uygulaması Spotify‘a rakip olmayı hedefliyor.

YouTube Premium ne kadarYouTube Music ücreti nedir diye merak ediyorsanız, YouTube Premium ilk 3 ay bedava olacak. İlk 3 ayınızı doldurduktan sonra sadece YouTube Music almak istiyorsanız 13,99 TL ödemelisiniz. Eğer YouTube Music ile birlikte YouTube Premium‘u da almak istiyorsanız toplam 16,99 TL ödeyerek her ikisine de sahip olabilirsiniz. Fakat unutmayın, bu ödemeler ömür boyu, yıllık veya dönemlik değil. Her ay 13,99 TL veya 16,99 TL ödemeniz gerekiyor bu servisleri kullanabilmeniz için.

Ayrıca YouTube Music ücreti ve YouTube Premium ücreti cihaza, işletim sistemine göre farklılık gösterebilir. Kısaca, Apple cihazlarında YouTube Music ve YouTube Premium fiyatları değişkenlik gösterebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.