Polenio Nedir?

Telefonlarımıza kadar giren anket doldurarak para kazanma uygulamaları hakkında eminim ki bilgi sahibisinizdir. Bugün bunlardan birisinden, fakat kötü bir tanesini, Polenio isimli anket uygulamasından bahsetmek istiyorum.

Polenio‘yu yaklaşık bir sene önce başka birkaç anket uygulaması ile birlikte indirdim. Para çekme limiti 30 TL idi ve anket başına yaklaşık 1 TL kazanç sağlamanız mümkündü. Referans sistemlerini dahil ettiğinizde gerçekten çalışan bir sistemde güzel kazançlar elde edebilirdiniz, sadece anket doldurarak. Fakat gün geçtikçe Polenio daha az aktif olmaya ve daha az anket göndermeye başladı. Henüz kayıt olduğumda neredeyse günde 1 anket gönderen ve “1 ayda 30 TL kazanç elde ederim rahatlıkla” diye düşündüren Polenio, para çekme alt limiti olan 30 TL’ye ne kadar yaklaşırsam o kadar ilgisiz ve yavaş olmaya başladı. Yaklaşık 5 ay önce 20 TL kazancım ile kaldım ve gerçekten bu uygulamanın bir dolandırıcı olup olmadığını gözümle görerek öğrenmek istedim. Bir gün, bir hafta ve bir ay. Gerçekten hiçbir şekilde anket gönderilmemişti. Halbuki anketleri oldukça özenli bir şekilde değerlendirmiş, yanıtlamış ve göndermiştim. Ardından geçtiğimiz ay uygulamayı silmeyi düşünürken yeni bir anket geldi. Bu anketi çözmeden önce uygulamayı yeni kuran ve kullanmaya başlayan birkaç arkadaşımla konuştum. İlk günlerde oldukça kazanç sağladılar ve sonrasında onlarda aynı şekilde 18-21 TL bandına geldiklerinde anket almamaya başladılar. Polenio‘yu buraya başarılı, güvenilir ve kullanıcılarına saygılı bir anket uygulaması olarak yazmak isterdim fakat maalesef öyle değil. 

Polenio uygulaması yorumlarına baktığınızda da benimle aynı fikirde olan onlarca, hatta yüzlerce insan görebilirsiniz. Polenio isimli uygulamayı tavsiye etmiyorum, boşa zamanınızı harcamayın derim. Umarım bir gün karşıma güvenilir anket uygulaması çıkar ve onun rahatlıkla incelemesini yapabilirim. Şimdilik hoşça kalın.


Birkaç uygulama yorumu;
Y**** S******* (9 Haziran 2019, 1 Yıldız)
“İlk yüklediğimde gayet iyiydi. 22 tl felan oldu daha sonra aylar geçti hiç mi anket gelmez. Yorumların hepsi aynı 20 tl civarından sonra hiç anket gelmemiş herkez aynı şeyi söylüyor bu tesadüf değil polenio kusura bakmayın. Ödeme yapmış olabilirsiniz ama bunun bir sınırı vardı heralde ve o limite ulaşıldı.”


M* K***** (14 Nisan 2019, 1 Yıldız)
“Ben ve 4 arkadaşım birlikte uygulamayı kullanmaya başladık. Hepimiz 21₺ de kaldık. Bunun tesadüf değil art niyet olduğunu düşünüyorum. Çünkü para çekme limiti 30₺ ve buna ulaşmak mümkün değil. İndirecekler yorumu okuyorlarsa kesinlikle tavsiye etmem.”


S***** K***** (12 Eylül 2018, 1 Yıldız)
Uygulama size anket ile para kazanmayı vaad ediyor. 24 – 25 TL den sonra anket gelmiyor. Neredeyse 3. Haftam hala anket gelmedi. Sürekli kontrol ediyorum bildirim geliyor tıklıyorum ama anket yok. Oysa her gün minimum 1 max 2 anket geliyordu 24 TL olasıya kadar. Yani böyle olucaksa at çöpe gitsin. Para falan yok. Maximum çekim limiti de 30 o yüzden”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.