OMSI The Bus Simulator İncelemesi

Merhaba, bugün 18 Şubat 2011’de çıkışını yapan ve yapımcılığını Aerosoft’un üstlendiği OMSI The Bus Simulator isimli oyuna bir göz atacağız. 

Temelde OMSI The Bus Simulator, 80’lerde Almanya’da geçen şehir içi otobüs şoförlüğü temalı bir simülasyon oyunu. 
Almanya’da geçen OMSI The Bus Simulator, bunun yanında yine Almanya merkezli MAN markasının otobüslerine sahip. Standart halinde pek fazla araç, harita ve güzergah seçeneği olmasa da, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan araçları, haritaları ve bununla bağlantılı olarak güzergahları kullanarak oyun zevkinizi artırmanız mümkün. 

OMSI The Bus Simulator, biri 10 dakika, diğeri yaklaşık 40 dakika süren iki güzergaha sahip. Ayrıca iki güzergahın da haritası farklı. Seslendirmeleri, harita tasarımları ve otobüsleriyle size 1980’de Almanya’da bir otobüs şoförü olduğunuz hissini oldukça fazla bir şekilde hissettiriyor. 

OMSI The Bus Simulator sistem gereksinimleri sorun yaratacak boyutta değil. Fakat haritanın rahatça yüklenebilmesi için ortalama bir işlemciye sahip olmanız oyun zevkinizi kesinlikle artıracaktır. 

Maalesef OMSI The Bus Simulator Steam’de satılmıyor. Fakat yeni oyun OMSI 2: Steam Edition‘ı Steam’den satın almanız mümkün. Kısa bir süre içerisinde yeni OMSI oyununun da kapsamlı bir incelemesini yazacağım. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.