Hadi Bilgi Yarışması Nedir?

Merhaba, bugün para kazandıran uygulama olan Hadi Bilgi Yarışması uygulamasına göz atacağız.

En başta Hadi Bilgi Yarışması nedir sorusuna bir yanıt vermem gerekiyor. Hadi, kısa süre önce, aynı türdeki yabancı uygulamaların Türkiye versiyonu olarak piyasaya çıktı. Hadi Bilgi Yarışması, temelde kullanıcılara canlı olarak bir takım sorular sormakta ve bu sorular karşılığında belirlenen ödülü kazanan kişilere dağıtmaktadır.

Hadi para ödülü ne kadar sorularının yanıtı ise değişiyor. Hadi, bazen 3 bin lira dağıtırken, bazen bu ödülü 40-50 bin liraya kadar yükseltebiliyor. Fakat, yarışmayı kazanıyor olmanız, o gün belirlenen büyük ödülü tek başınıza kazanıyorsunuz anlamına gelmiyor. Örneğin 40 bin liralık büyük ödül belirlendi. Sorular soruların hepsini de toplamda 40 kişi bildi ve yarışmayı tamamladı. Ödül, kişi başı 40 bin lira olarak değil, 40 bin liralık 40 kişiye bölünmesiyle dağıtılıyor. Yani tek başınıza büyük ödül olan 40 bin lirayı almıyor, diğer 40 kişiyle paylaşıyor ve kişi başı 1000 liralık bir ödül kazanıyorsunuz. Fakat neredeyse hiçbir zaman ödüller bu kadar yüksek olmuyor. Ben, tek bir oyundan maksimum 4 lira kazanabildim. Onun dışında 20 kuruş ile 80 kuruş arasında değişiyor kazançlarınız. Günde 2 veya 3 kez Hadi yarışması olduğunu düşünürseniz, her yarışmayı kazandığınız takdirde bir ayda 100 liradan fazlasını kazanmanız mümkün.

Hadi ödül dağıtacak parayı nereden buluyor diye düşünüyorsanız, genellikle bu sponsorlardan sağlanıyor. Örneğin, son güncelleme ile Hadi Bilgi Yarışması uygulamasına yeni özellikler eklendi. Bu güncelleme, sponsor olan uygulamayı indirmenize ve karşılığında joker kazanmanıza yarıyor. Yani, A firması Hadi‘ye reklam için bir para ödüyor ve Hadi uygulaması bu parayı sizlere dağıtıyor. Ayrıca, siz A firmasının uygulamasını indirdiğiniz takdirde joker de kazanmış oluyorsunuz. Yani bu sponsorluk anlaşmaları tamamen sizin işinize gelmiş oluyor, böylece hem daha çok ödül hem de daha çok joker kazanıyorsunuz.

Hadi uygulamasını nasıl indirebilirim diyorsanız da, bu çok basit. Aşağıdaki Play Store veya App Store bağlantılarına tıklayarak indirme sayfalarına gidebilirsiniz. Onun dışında, telefonunuzdaki uygulama mağazalarından indirmeniz de mümkün. Şimdiden iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.