Forgotten Temple Coin Nedir?

Merhaba, bugün genellikle Knight Online oyununa yeni başlayan kullanıcıların sormuş olduğu Forgotten Temple Coin nedir ve Forgotten Temple Coin ne işe yarar gibi soruları cevaplayacağım.

Forgotten Temple Coin, Knight Online‘daki Forgotten Temple isimli etkinliği başarıyla tamamladığınızda size verilen bir ödüldür. Eskiden Knight Online, Forgotten Temple etkinliğinde ödül olarak yeşil kutu veya mavi kutu verirdi. Birkaç senedir yenilenme ve gelişme konusunda önemli adımlar atan Knight Online, bu konuya da el attı ve ödül sistemini değiştirdi.

Eğer 46. seviye ile 59. seviye arasında (46 ve 59 dahil) bir oyuncuysanız;

– (En çok hasar veren takıma sahipseniz) 1 adet Green Treasure Chest (yeşil kutu) ve 1 adet Low-level Forgotten Temple Coin kazanacaksınız.

– (Daha az hasar veren bir takıma sahipseniz) 1 adet Red Treasure Chest (kırmızı kutu) ve 1 adet Low-level Forgotten Temple Coin kazanacaksınız.

Eğer 60. seviye ile 83. seviye arasında (60 ve 83 dahil) bir oyuncuysanız;

– (En çok hasar veren takıma sahipseniz) 1 adet Blue Treasure Chest (mavi kutu) ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacaksınız.

– (Daha az hasar veren bir takıma sahipseniz) 1 adet Green Treasure Chest (yeşil kutu) ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacaksınız.

Etkinliğe katıldıktan ve ödülleri kazandıktan sonra yapmanız gereken Moradon’da bulunan [Operator] Moira‘yı ziyaret etmek.

Forgotten Temple Coin nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise şöyle;

– 2 tane Low-level Forgotten Temple Coin vererek, 1 tane Red Treasure Chest alabilirsiniz.

– 3 tane Low-level Forgotten Temple Coin vererek, 1 tane Green Treasure Chest alabilirsiniz.

– 2 tane Forgotten Temple Coin vererek, 1 tane Green Treasure Chest alabilirsiniz.

– 3 tane Forgotten Temple Coin vererek, 1 tane Blue Treasure Chest alabilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.