BiSoru Nedir?

Merhaba, bugün Android ve iOS mobil platformlarda yer alan ve para kazanmanızı sağlayan bir anket uygulaması olan BiSoru uygulamasına göz atacağız.
 
Bildiğiniz gibi mobil uygulama mağazalarında anket uygulamaları oldukça revaçta. Her geçen gün yeni bir anket uygulaması, yeni bir temayla ve sunduğu değişik tekliflerle hayatımıza girmeye devam ediyor.
 
BiSoru uygulaması ise bu sistemi biraz sosyal ağa çevirmiş gibi görünüyor. Soru hakkı kazanıyor, diğer kullanıcılara sorular soruyor, onların sorularını yanıtlıyorsunuz. Kısaca, herkes birbiriyle etkileşim halinde oluyor. Ayrıca sorduğunuz sorular standardın üzerinde beğenilir ve cevaplanırsa sorunuz ödüllü soru olabilir! Çünkü BiSoru size sadece soru cevaplayarak değil, soru sorarak da para kazanma fırsatı sunuyor. Kazancınızı 20 TL olunca banka hesabınıza çekebilirsiniz. 
Aşağıdaki linklere tıklayıp Android veya iOS platformlarından uygulamayı indirebilirsiniz. Ayrıca üçüncü linke tıklayıp, referans kodum ile kayıt olabilir ve kazançlarımızı paylaşmamızı sağlayabilirsiniz! Teşekkürler.
 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir