AnyOTP Nedir?

Merhaba, bugün NTTGame‘in oyunlarında hesap güvenliğini sağlamak için gerekli olan AnyOTP programından bahsedeceğiz.

AnyOTP, diğer adıyla ICS (Identification Code Service) Knight Online oyununda ve NTTGame hesaplarınızda hesabınızı korumanızı sağlıyor. Nasıl derseniz, OTP sistemiyle; yani One-Time-Password sistemiyle. Hesaplarınıza her giriş yaptığınızda Tek-Seferlik-Kod alıyorsunuz ve bu 6 haneli kod ile hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Bu 6 haneli eşsiz kodu bilmeyenler, kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilse bile hesaplarınıza erişemiyor.

AnyOTP, 2014 yılında NTTGame tarafından üretildi. 2011 ve 2013 yılları arasında Knight Online‘da artan hesap çalınmaları ve hesap soyulmaları nedeniyle hesap güvenliğini artıracak bir yol arayan NTTGame, Google Authenticator gibi bir “tek kullanımlık şifre” sistemi kurdu.

AnyOTP kayıt olmak ise çok kolay! otp.nttgame.com sitesine giderek Knight Online kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilir ve OTP/ICS sistemini aktif edebilirsiniz.

OTP/ICS sistemi tamamen ücretsizdir. Fakat eğer yeni bir bilgisayar veya telefona geçerseniz uygulamayı yeniden indirmeniz ve AnyOTP programına giriş için ayrı hesap bilgileri almanız gerekmektedir. Bu hesap bilgileri ise 5 NPoints karşılığında alınmaktadır.

AnyOTP programını bilgisayarınıza ve akıllı telefonlarınıza kurmanız mümkün. Hesabınızı korumanız için gerekli olan AnyOTP programını kullanmayı asla aksatmayın! İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.