Idle Master Nedir?

Merhaba, yeni yazıma hoş geldin.

Bugün, takas kartlarını düşürmek için bize oldukça kolaylık sağlayan Idle Master programından bahsedeceğiz.
Bildiğiniz üzere normal şartlarda Steam’de sahip olduğumuz bir oyundan takas kartı düşürmek için birkaç kriter gerekiyor. Örneğin takas (koleksiyon) kartlarını elde etmeye hak kazanmak için bir oyunu öncelikle indirmeniz ve en az iki saat oynamış olmanız gerekiyor.
Idle Master ise tam bu noktada bize ışık hızıyla yardıma koşuyor! Oyunları indirmenize, en az iki saat oynamanıza (veya arka planda açık bırakmanıza) gerek yok. Çünkü Idle Master tüm bu işi sizin yerinize hiçbir indirme yapmadan ve bilgisayarınızı meşgul etmeden hallediyor. Tek yapmanız gereken Idle Master programını bilgisayarınıza indirmek ve Steam hesabınız ile giriş yapmak. Telaş edecek bir şey yok; hem hesap bilgilerinize, hem de hesabınıza hiçbir zarar gelmiyor.

Peki, Idle Master’ın diğer tüm avantajları neler?

  • Kolay ayarlanabilir: Idle Master‘ı hiçbir ekstra bilgiye ihtiyaç duymadan rahatça kullanabilirsiniz.
  • Kolay kurulabilir: Otomatik güncelleme ve tıkla çalıştır özellikleri ile kurulum ve güncelleme sorunları yaşamazsınız.
  • Size zaman kazandırır: Idle Master‘ı bir kez çalıştırdıktan sonra, gereken tüm işlemleri kendisi halleder. Sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek duymaz ve böylece size diğer işleriniz için ekstra zaman kazandırır.
  • Kazanç elde etmenizi sağlar: Takas kartlarını topluluk pazarında satarak para kazanmanızı ve böylece daha fazla oyuna sahip olmanızı sağlar.
  • Tamamen ücretsizdir: Idle Master tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Sadece kullanıcılardan bağış kabul etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir